нека добавя и още нещо,за което се сетих сега
нека приемем че този бот ше ръни по 6 часа дневно....при днешните ПСта това е 3кв или 75 стинки,30 дена 22 лева ти скача сметката за ток
хайде сега ми кажи,за 30 дена какъв ти е шанса да изкараш материал за 40 хр?
не говорим за амортизацията на ПСто ти
20 лева....намери си приятел който играе УоУ,толкова е 1000 УоУ голд
По долу във форума има кръстосани УоУ d2jsp сделки,и последно когато проверявах 1000г беше към 1300 форум голд
Та за тия 20 лева за ток мецечно които ше дадеш може да си вземеш близо 40хр...тоест по 50стинки на хр