Quote (2pac_rulez @ Tue, Mar 4 2008, 11:00pm)
Да де ама Колко теми още трябва да кажа да затворят?
Ако не си съгласен с спам темите както някой други хора просто не ги прави ти

Това не е спам,а предложение - трябва само да се прегледа,а ако има някои заинтересован - да действа по въпроса,просто го забих на грешно място...