d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > малко спам > да
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,214
Joined: Sep 20 2007
Gold: 7,157.00
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Mar 3 2008 12:47pm
ne ti lepnaha 10% warn ? gz
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Mar 3 2008 01:09pm
Quote (n3ver_mind @ Mon, Mar 3 2008, 06:47pm)
ne ti lepnaha 10% warn ? gz


Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Mar 4 2008 05:00pm
Да де ама Колко теми още трябва да кажа да затворят?
Ако не си съгласен с спам темите както някой други хора просто не ги прави ти wink.gif
Member
Posts: 6,214
Joined: Sep 20 2007
Gold: 7,157.00
Mar 5 2008 12:46am
Quote (2pac_rulez @ Tue, Mar 4 2008, 11:00pm)
Да де ама Колко теми още трябва да кажа да затворят?
Ако не си съгласен с спам темите както някой други хора просто не ги прави ти wink.gif


Това не е спам,а предложение - трябва само да се прегледа,а ако има някои заинтересован - да действа по въпроса,просто го забих на грешно място...
Banned
Posts: 791
Joined: Mar 4 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 6 2008 09:23pm
qko
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll