Момчета "КС" барб се прави на една рака с гриеф "РВ" нa берсерк,това за което му говорите е БВА. Или той се е объркал,най вероятно

Барб на 2 раце "КС" = мигновенна смърт от "IM"
п п n3ver_mind пак се изказа не подготвен,майче е нямало никой до теб да ти подскаже OFC
ламето си е ламе
This post was edited by mainabg on Mar 3 2008 09:25am