d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Честит празник уважаеми българи
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Mar 3 2008 02:06am
Дано догодина да се избавим от турската напаст, която управлява хубавата ни държава, вече над 10 години. Амин, дай боже.
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Mar 3 2008 02:20am
Quote (Disconnected @ Mon, 3 Mar 2008, 10:06)
Дано догодина да се избавим от турската напаст, която управлява хубавата ни държава, вече над 10 години. Амин, дай боже.

ОФФФФФФФФ тази турска ЗГАН ми е голям проблем и на мен АМИН
БАТ БОЙКО бие без упойка, той ще го оправи smile.gif
Това е най-чисто Българсия празник

България, Българите и Българското над всичко hail.gif hail.gif hail.gif hail.gif hail.gif hail.gif hail.gif
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Mar 3 2008 02:23am
Айде честито на всички и от мен smile.gif
Нека с кеф празнуваме НАЙ-БЪЛГАРСКИЯТ празника
и дай Боже догодина без турци в парламента :/


Да живее България !!!!!! ( и само Българи да живеят в нея smile.gif )

This post was edited by mosuto on Mar 3 2008 02:35am
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Mar 3 2008 02:30am
Quote (mainabg @ Mon, 3 Mar 2008, 10:20)
Това е най-чисто Българсия празник

България, Българите и Българското над всичко hail.gif hail.gif hail.gif hail.gif hail.gif hail.gif hail.gif


Амин
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Mar 3 2008 03:24am
Quote (mosuto @ Mon, 3 Mar 2008, 10:23)
Айде честито на всички и от мен smile.gif
Нека с кеф празнуваме НАЙ-БЪЛГАРСКИЯТ празника
и дай Боже догодина без турци в парламента :/


Да живее България !!!!!! ( и само Българи да живеят в нея smile.gif )


Дай дано...
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Mar 3 2008 03:41am
Честит празник на сички българи hail.gif и дано час по скоро се избавиме от гаджалската напаст в нащта страна


БЪЛГАРИЯ НАД СИЧКО


PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Mar 3 2008 04:36am
Chestito i ot men.
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 3 2008 05:28am
Quote (Svetulcho @ Mon, Mar 3 2008, 08:30am)
Амин


Амин

Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold: 0.00
Mar 3 2008 06:46am
hail.gif hail.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Mar 3 2008 11:22am
Quote (plz_dont @ Mon, Mar 3 2008, 12:46pm)
hail.gif  hail.gif


Go Back To Български Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll