Quote (Disconnected @ Mon, 3 Mar 2008, 10:06)
Дано догодина да се избавим от турската напаст, която управлява хубавата ни държава, вече над 10 години. Амин, дай боже.
ОФФФФФФФФ тази турска ЗГАН ми е голям проблем и на мен АМИН
БАТ БОЙКО бие без упойка, той ще го оправи

Това е най-чисто Българсия празник
България, Българите и Българското над всичко