Quote (ou7sider @ Mon, 25 Feb 2008, 22:21)
Не съм сигурен но мисля че е The Burning

п.с какво имаш впредвид подземието 1-во ниво ?
аха Icehalk Riftwing e

^^ Грешка, глоба 2 FG
IceHawk Riftwing
Едит: Малка промяна в правилата

Следващ въпрос:
Кой е секретната мисия, която дойде с идването на 1.07 патчът?
This post was edited by Disconnected on Feb 25 2008 02:35pm