Quote (Svetulcho @ Fri, 22 Feb 2008, 20:32)
Всички банове са:
Първо нарушение на кейа - 1 месец
Второ нарушение - за винаги
Акаунта - 90 дни /достатъчно време всичко в него да изфиряса

/
П.П. Цар съм на бановете. Едва ли има някой с повече баннати ключета от мене

П.П.П. /8/ е за ползване на бот и това важи както съм написал по горе
Не е така Свет /8/ не е за бот бате
мен ме бан с /8/ за мап хак,бях го пипал да гледам итамите на другите

изгорях с две ацц такмо се бях пооблякал

На Соул няма как да е за Мап, защото много хора биха ги затворили.Ползваше най-безопасния Мап, до колкото знам с този няма бан до сега