d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Hуждая се от помощ > Инфото е вътре
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 22 2008 05:27am
има ли някои българин които играе HC US EAST Ladder

трябва ми някои които да ме покачва малко и да ми хелпне като за начало
ако има някои такъв ще сам му мн благодарен
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Feb 22 2008 06:21am
Quote (ou7sider @ Fri, 22 Feb 2008, 13:27)
има ли някои българин които играе HC US EAST Ladder

трябва ми някои които да ме покачва малко и да ми хелпне като за начало
ако има някои такъв ще сам му мн благодарен


az nqmam geroi ama imam malko items pi6i kvo ti trqbva ako imam sha ti help wink.gif
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Feb 22 2008 12:59pm
mitak az nqmam ni6to ama moga te prata pri 1 friends tam na easta oniq sa ludnici sha te dignat tongue.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 22 2008 01:00pm
Quote (KrisIsBack @ Fri, Feb 22 2008, 06:59pm)
mitak az nqmam ni6to ama moga te prata pri 1 friends tam na easta oniq sa ludnici sha te dignat tongue.gif


mersi 4ove4e az ve4e sa dignah biggrin.gif

samo mi trqq da se obleka smile.gif
Member
Posts: 9,404
Joined: Feb 12 2007
Gold: 0.00
Feb 23 2008 05:50am
кви итемс ти треат? :Д
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 23 2008 09:31am
Имам облечен паладин.Дадох към 1.5к за него преди 2 месеца.Сахнах му пала торча, и сега може да се продаде за 1к.
Ако ти трябват итемите ти го давам, заедно с ацц-то ако искаш за 800 фг
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll