Quote (n3ver_mind @ Fri, 22 Feb 2008, 18:06)
колд сорка е тъпо fire > all
Не мисля , че колд е тъпа

Най-много нерви имам срещу оберка, срещу фире няма нерви ама грам.Много е лесна зависи с какъв герои играеш де

С колд сосо има най-малко загуби на скилове и държи най-много. ГОВОРЯ ЗА ОБЕРКА.
ПП-Добри ИВО според мен може да ти даде най-правелния съвет, извинявам се ако съм засегнал някой.