d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Направих си собствен сървър на 1.10 > И ми трябва човек да ми помага с форума
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 20 2008 10:05am
Направих и Форум с Форум Голд и ми трябва някой да помага и да играе smile.gif
Аз главно за Форума пуснах темата.. Да не кажете че ви агитирам smile.gif
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 20 2008 10:19am
Аз нямам 1.10 но може да си го запиша да видя какво си направил. biggrin.gif

This post was edited by SoulKorlic on Feb 20 2008 10:19am
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 20 2008 10:30am
Quote (SoulKorlic @ Wed, 20 Feb 2008, 18:19)
Аз нямам 1.10 но може да си го запиша да видя какво си направил. biggrin.gif


http://bru7al.no-ip.info/viewtopic.php?t=11

Това е темата в форума от където ще разбереш как да си го върнеш на 1.10 за 10 секунди , след това връщането към 1.11b става също за толкова време smile.gif
Имаме си и рег файл , след като го пуснеш автоматично ти довавя нашия реалм в реалмлиста smile.gif Става за 2 секунди..
Прочети тук :
http://bru7al.no-ip.info/viewtopic.php?t=12

Но , това не е темата която трябва да обсъждаме .. Аз търся хора за да ми помагат с форума.

This post was edited by DesolateD on Feb 20 2008 10:31am
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 20 2008 11:05am
Добра работа браво smile.gif
ама аз не играя вече д2 така че няма да се включа в този реалм, съжалявам ^^
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 20 2008 11:08am
Quote (mosuto @ Wed, 20 Feb 2008, 19:05)
Добра работа браво smile.gif
ама аз не играя вече д2 така че няма да се включа в този реалм, съжалявам ^^


ok don8
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 20 2008 11:22am
Quote (mosuto @ Wed, 20 Feb 2008, 19:05)
Добра работа браво smile.gif
ама аз не играя вече д2 така че няма да се включа в този реалм, съжалявам ^^

Благодаря smile.gif Костваше ми много усилия да го направя добре , има малко разлики с другите сървъри на 1.10 като например хеадоф...

Quote (n3ver_mind @ Wed, 20 Feb 2008, 19:08)
ok don8

еее стига с този спам вече де sad.gif




Ако ще се регвате в сървъра или във форума , моля използвайте различна парола и е-мейл адрес от тези който сте използвали в Europe и съответно d2jsp.org ! Ако не го направите вие си поемате отговорността smile.gif Не искам после да говорят лошо за мен и екипа на сървъра/форума ни..
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 21 2008 09:55am
Найстина се нуждая от някой за форума..
Искам някой да опише цените на итемите във ФГ smile.gif
Някой желаещ ?
Също ще може да се трейдва и в европата smile.gif Искам да разрастна форума smile.gif
Естествено сега е недодялан , но се изисква време ..
Та , някой ? icon_pointr.gif Като се разрастне форума ще давам месечен доход от еди колко си ФГ smile.gif
Абе въобще , мисля че може да стане smile.gif


аа и между другото сървъра минава на 1.11b smile.gif

This post was edited by DesolateD on Feb 21 2008 09:55am
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 21 2008 10:00am
прати един пм с ква точно работа ти трябва след 1 седмица ми свършват изпитите и ако имам малко свободно време може да се пробвам да помогна за този форум ^^
Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 21 2008 12:11pm
Quote (DesolateD @ Thu, Feb 21 2008, 03:55pm)
Найстина се нуждая от някой за форума..
Искам някой да опише цените на итемите във ФГ smile.gif
Някой желаещ ?
Също ще може да се трейдва и в европата smile.gif Искам да разрастна форума smile.gif
Естествено сега е недодялан , но се изисква време ..
Та , някой ? icon_pointr.gif Като се разрастне форума ще давам месечен доход от еди колко си ФГ smile.gif
Абе въобще , мисля че може да стане smile.gif


аа и между другото сървъра минава на 1.11b smile.gif


машина ? ОС?
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 21 2008 12:37pm
Машина : 1гб RAM (с възможност за покачване smile.gif ) , CPU : AMD Sempron 2400+ icon_pointr.gif Това не е от толкова голямо значение smile.gif
ОС : Windows XP Proffesional Service Pack 2


Главно се нуждая от хора който да кодират PHP / HTML smile.gif
Моля , който може.. smile.gif
Go Back To Български Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll