d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Някой да играе Дота Europe? > Ако някой Играе да пише :)
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,993
Joined: Nov 9 2007
Gold: 64.56
Warn: 20%
Feb 20 2008 07:14am
smile.gif sad.gif
Member
Posts: 9,947
Joined: Nov 8 2005
Gold: 1.91
Feb 20 2008 10:27am
az igraq ot vreme na vreme.

naposleduk samo Tower Defence i razni drugi modove cukam, no predi igraeh po-redovno Dota na Europe.

accounta mi e xSane, dobavi me kym friends ako iskash wink.gif
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll