d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Някой знае ли как работи? > Bug Leg
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,271
Joined: Sep 24 2007
Gold: 0.01
Feb 19 2008 05:13am
Един си стои в града и направо с него отива до царете....е как става тоя бъг няой знае ли?
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 19 2008 08:03am
обясни по добре не те разбирам
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold: 136,600.50
Feb 19 2008 10:58am
Quote (koliofichkata @ Tue, Feb 19 2008, 11:13am)
Един си стои в града и направо с него отива до царете....е как става тоя бъг няой знае ли?


nevazmojno
tva e hak 100 %

This post was edited by TERA87 on Feb 19 2008 10:59am
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 19 2008 12:35pm
Не мога да ти го обясня тук

This post was edited by mainabg on Feb 19 2008 12:54pm
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 19 2008 12:46pm
[QUOTE=mainabg,Tue, Feb 19 2008, 06:35pm]Не мога да ти го обясня тук,
interesno mi e kak 6te ide do diablo

ne trebva li parvo da se mine prez vizer seis i infektora?

ili ima nekaf 4alum

This post was edited by BraveAntiBan on Feb 19 2008 01:14pm
Member
Posts: 24,271
Joined: Sep 24 2007
Gold: 0.01
Feb 20 2008 05:12am
Не е хак видях го ...един ми го показа пред мен...нямаше хак...само че ме накара да гледам настрани да не видя как се прави....ако някой знае нека да сподели..
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll