☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Някой знае ли как работи? > Bug Leg
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 195
Replies: 5
Track Topic
Exp1orer
Member
Posts: 24,271
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
0.01
#1
Feb 19 2008 05:13am
Един си стои в града и направо с него отива до царете....е как става тоя бъг няой знае ли?
n3ver_mind
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold
:
10,148.45
#2
Feb 19 2008 08:03am
обясни по добре не те разбирам
TERA87
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold
:
136,600.50
#3
Feb 19 2008 10:58am
Quote (koliofichkata @ Tue, Feb 19 2008, 11:13am)
Един си стои в града и направо с него отива до царете....е как става тоя бъг няой знае ли?
nevazmojno
tva e hak 100 %
This post was edited by TERA87 on Feb 19 2008 10:59am
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#4
Feb 19 2008 12:35pm
Не мога да ти го обясня тук
This post was edited by mainabg on Feb 19 2008 12:54pm
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#5
Feb 19 2008 12:46pm
[QUOTE=mainabg,Tue, Feb 19 2008, 06:35pm]Не мога да ти го обясня тук,
interesno mi e kak 6te ide do diablo
ne trebva li parvo da se mine prez vizer seis i infektora?
ili ima nekaf 4alum
This post was edited by BraveAntiBan on Feb 19 2008 01:14pm
Exp1orer
Member
Posts: 24,271
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
0.01
#6
Feb 20 2008 05:12am
Не е хак видях го ...един ми го показа пред мен...нямаше хак...само че ме накара да гледам настрани да не видя как се прави....ако някой знае нека да сподели..
Go Back To
Български
Topic List
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact