Quote (TERA87 @ Mon, Feb 18 2008, 10:00pm)
ou7sider

--- germaniq

Мерси за презентацията тера

Човече незнам как издаржаш в тази Белгия аз живях 2 години в Германия и неможах да издаржа повече....
Тука си прая каквото ми е на сърце пак и там даскалото на дали щях да го бутна за да стана студент ама като държава е може би наи - добре устроената но да си там на стари години тука в бг ми е хаи - лаиф

Bg > Ger
Като порасна пак ще отида там сигурно ама не за друго ами да си тарся някоя жена