☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Профуках 2.5k Fg за Rainbow Orb
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 932
Replies: 31
Track Topic
lonnie
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#1
Feb 18 2008 03:35pm
Какво ще кажете? Дали се преебах?
И някакви идей какви цветове ще отиват на ника и на сиг/ава, които съм служил.
Ще помоля да се въздържате от заяждане.
TERA87
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold
:
132,850.50
#2
Feb 18 2008 03:39pm
Quote (anarchyi @ Mon, Feb 18 2008, 09:35pm)
Какво ще кажете? Дали се преебах?
И някакви идей какви цветове ще отиват на ника и на сиг/ава, които съм служил.
Ще помоля да се въздържате от заяждане.
tapo si napravil
sinio
PLAGUEwRATH
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold
:
14,022.00
#3
Feb 18 2008 03:40pm
така си преценил така си направил
PLAGUEwRATH.
lonnie
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#4
Feb 18 2008 03:44pm
Сега поне ще си играя дакато го нагодя, така че да ми харесва на вид
TERA87
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold
:
132,850.50
#5
Feb 18 2008 03:46pm
Quote (anarchyi @ Mon, Feb 18 2008, 09:44pm)
Сега поне ще си играя дакато го нагодя, така че да ми харесва на вид
taka e dobre
ako ti haresva
dai donaciq 1.40 fg
xaxa
This post was edited by TERA87 on Feb 18 2008 03:46pm
lonnie
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#6
Feb 18 2008 03:50pm
Quote (TERA87 @ Mon, Feb 18 2008, 09:46pm)
taka e dobre
ako ti haresva
dai donaciq 1.40 fg
xaxa
да бе и аз да съм с късите стотинки после
TERA87
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold
:
132,850.50
#7
Feb 18 2008 03:50pm
Quote (anarchyi @ Mon, Feb 18 2008, 09:50pm)
да бе и аз да съм с късите стотинки после
dai togava pove4e
This post was edited by TERA87 on Feb 18 2008 03:51pm
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#8
Feb 18 2008 04:22pm
Но ти наистина си ги дал
Моя любим цвят е синьо и мисля ,че всичките ако е един цвят ще е супер
xRoMaNx
Member
Posts: 6,855
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
0.35
#9
Feb 18 2008 06:00pm
Quote (mainabg @ Mon, 18 Feb 2008, 23:22)
Но ти наистина си ги дал
Моя любим цвят е синьо и мисля ,че всичките ако е един цвят ще е супер
SirNik
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold
:
523.00
#10
Feb 18 2008 07:01pm
Поздравления
Go Back To
Български
Topic List
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact