d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Профуках 2.5k Fg за Rainbow Orb
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 18 2008 03:35pm
Какво ще кажете? Дали се преебах? biggrin.gif
И някакви идей какви цветове ще отиват на ника и на сиг/ава, които съм служил.
Ще помоля да се въздържате от заяждане.
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold: 132,850.50
Feb 18 2008 03:39pm
Quote (anarchyi @ Mon, Feb 18 2008, 09:35pm)
Какво ще кажете? Дали се преебах? biggrin.gif
И някакви идей какви цветове ще отиват на ника и на сиг/ава, които съм служил.
Ще помоля да се въздържате от заяждане.


tapo si napravil


sinio
wink.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 18 2008 03:40pm
така си преценил така си направил smile.gif



PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 18 2008 03:44pm
Сега поне ще си играя дакато го нагодя, така че да ми харесва на вид biggrin.gif
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold: 132,850.50
Feb 18 2008 03:46pm
Quote (anarchyi @ Mon, Feb 18 2008, 09:44pm)
Сега поне ще си играя дакато го нагодя, така че да ми харесва на вид biggrin.gif


taka e dobre
ako ti haresva
dai donaciq 1.40 fg
smile.gif
xaxa

This post was edited by TERA87 on Feb 18 2008 03:46pm
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 18 2008 03:50pm
Quote (TERA87 @ Mon, Feb 18 2008, 09:46pm)
taka e dobre
ako ti haresva
dai donaciq 1.40 fg
smile.gif
xaxa


да бе и аз да съм с късите стотинки после biggrin.gif
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold: 132,850.50
Feb 18 2008 03:50pm
Quote (anarchyi @ Mon, Feb 18 2008, 09:50pm)
да бе и аз да съм с късите стотинки после biggrin.gif


dai togava pove4e
tongue.gif
blush.gif

This post was edited by TERA87 on Feb 18 2008 03:51pm
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 18 2008 04:22pm
Но ти наистина си ги дал smile.gif Моя любим цвят е синьо и мисля ,че всичките ако е един цвят ще е супер
Member
Posts: 6,855
Joined: Mar 2 2007
Gold: 0.35
Feb 18 2008 06:00pm
Quote (mainabg @ Mon, 18 Feb 2008, 23:22)
Но ти наистина си ги дал smile.gif Моя любим цвят е синьо и мисля ,че всичките ако е един цвят ще е супер


Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Feb 18 2008 07:01pm
Поздравления thumbsup.gif
Go Back To Български Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll