d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > ще спрем ли да я играем тая игра > :)
1236Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Feb 16 2008 02:43pm
Join Blizzard axxa ;]
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 16 2008 02:45pm
huh.gif
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 16 2008 02:46pm
не няма да я спра.
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Feb 16 2008 05:12pm
az ve4e ne igraq 6toto nqma fun
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Feb 17 2008 02:01am
Вече я спрях wink.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 17 2008 02:17am
Ми то тази игра е краста бе момчета smile.gif От 4 години я играя, малкия ме запали sad.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 17 2008 02:20am
Quote (mainabg @ Sun, 17 Feb 2008, 10:17)
Ми то тази игра е краста бе момчета smile.gif От 4 години я играя, малкия ме запали sad.gif


too bad
Member
Posts: 18,891
Joined: Aug 16 2004
Gold: 347,031.92
Feb 17 2008 03:43am
Ще спрем като излезе Диабло 3 , хехе. bier.gif
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold: 50.00
Feb 17 2008 04:02am
незнам аз последния път я бях зарязал за 8 месеца и сега пак джиткам като побеснел то повечето траде ма както и да е

май вярно като излезне д3 ще спра д2
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 17 2008 06:53am
вече спрях 99% щото повечето приятели спряха и не вече забавно без тях :/
Go Back To Български Topic List
1236Next
Closed New Topic New Poll