Quote (BraveAntiBan @ Sat, Feb 16 2008, 02:39pm)
never_mind
serir
chzn
Quote (gpapazov @ Fri, 15 Feb 2008, 23:14)
Тоя N3ver_mind ебати дразнитела!
тези тримцата всички ги знаим кои са и какви са
by:fars
toq pa n3ver koi be6e? i kak moje da pravite vuob6te nakvo sravnenie s Brave
by:Polymorher
Тоя N3ver_mind съм чувал че е измекяр, май беше scamнал някое BG даже ... Още преди да ни пуснат съб форум
тва са само малко от примерите
ако баркам ме поправете,,,но не вярвам
предлагам да ги игнорираме
за=вън от чадара
не=да си седат тука и да продалжат да ни дразнат