Quote (PLAGUEwRATH @ Sat, 16 Feb 2008, 10:40)
нито сам се заяждал с някой нито нищо а тоя капут chzn не знам ко започна да се заяжда с мене .............
PLAGUEwRATH.
Аз предлагам всички глупаци да ги игнорираме от бг-форум а и ако напишат някой спам да пращаме доклад на меди раноили късно ще трябва да си правят нова регистрация.Дано с тази мярка да спрат с глупавите теми и спам тука.Няма смисъл на такива злобни изродчета да има правим по хубав деня.Те с дова се забавляват когато ядосват и дразнят, споко тези паразити рано или късно ще се махнат.По пристата причина ,че ще им праскат доста предопреждения.Единствената причина да лаят по нас е ,че искат да бъдат забелязани,но това не е начина.направи нещо положително за да бъдеш забелязан и уважаван .
не забелязвате ли ,че до обят мразят себе си а следобят целият свят.Такива хора са комплесирани и нещастни от живота пичлегарчета,които не са оценени защото няма какво да покажат.Да ги уставим да се развиват и да умират в мъките си ,че са още незабелязани.