Приятно ми е да ви видя в новият БГ форум

Радвам се да кажа че съм се опитъл да помогна

Ако някой не ме познава аз съм "drumbox"

Името сега ми е разли4но , но се надявам че след UNLOCK-а ми ще си стана пак "drumbox"
А междъ другото какви толкова големи заслуги има този "2pac_rulez" ? Вярно е превел е доста неща на БГ , но това не е чак толкова трудна работа , за която да го боготворите , но няма значение аз просто изказвам своето мнение (всеки има право на свое собствено) .. Както виждам тук не е много по-различно от другите форуми по БГ сайтовете.. пак има нападки , псувни и т.н. ! Абе хора кога ще разберете че сме 1 цяло и трябва да се подкрепяме .. ^^ ?
"2pac_rulez"

Нищо лично , нямам нищо против теб. ! Просто искам да кажа че това което ти си свършил , може да го свърши почти всеки малко по-обазован българин (не искам да обидя никой) , така че не е кой знае какво.. ! Надявам се че ще допринеса за тъй наречена "българска колония" в този сайт
И не забравяйте

Това е виртуален свят , излизайте по-често с приятели навън , и мислете толкова често за ПС-то и не прекарвайте голяма част от живота си пред 1 Кутия.. !
This post was edited by DesolateD on Feb 15 2008 06:55am