d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Здравейте отново на всички > Drumbox се завръща :)
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 15 2008 06:40am
Приятно ми е да ви видя в новият БГ форум smile.gif Радвам се да кажа че съм се опитъл да помогна smile.gif
Ако някой не ме познава аз съм "drumbox" smile.gif Името сега ми е разли4но , но се надявам че след UNLOCK-а ми ще си стана пак "drumbox"
А междъ другото какви толкова големи заслуги има този "2pac_rulez" ? Вярно е превел е доста неща на БГ , но това не е чак толкова трудна работа , за която да го боготворите , но няма значение аз просто изказвам своето мнение (всеки има право на свое собствено) .. Както виждам тук не е много по-различно от другите форуми по БГ сайтовете.. пак има нападки , псувни и т.н. ! Абе хора кога ще разберете че сме 1 цяло и трябва да се подкрепяме .. ^^ ?
"2pac_rulez" icon_pointr.gif Нищо лично , нямам нищо против теб. ! Просто искам да кажа че това което ти си свършил , може да го свърши почти всеки малко по-обазован българин (не искам да обидя никой) , така че не е кой знае какво.. ! Надявам се че ще допринеса за тъй наречена "българска колония" в този сайт smile.gif


И не забравяйте icon_pointr.gif Това е виртуален свят , излизайте по-често с приятели навън , и мислете толкова често за ПС-то и не прекарвайте голяма част от живота си пред 1 Кутия.. !

This post was edited by DesolateD on Feb 15 2008 06:55am
Member
Posts: 9,404
Joined: Feb 12 2007
Gold: 0.00
Feb 15 2008 06:56am
thumbsup.gif
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 15 2008 07:34am
Добре дошъл в бг форума. hand.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 15 2008 07:36am
и аз сам на твойто мнение за 2pac_rulez smile.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 15 2008 08:07am
Quote (SoulKorlic @ Fri, 15 Feb 2008, 14:34)
Добре дошъл в бг форума.  hand.gif


+1 а относно занулирането на фг-то ми да земаха ми фг-тата като ме ънлок и мерси за поздрава smile.gif




PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 15 2008 08:20am
Добре дошъл.
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 15 2008 08:22am
Quote (gpapazov @ Fri, Feb 15 2008, 02:20pm)
Добре дошъл.


Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 15 2008 09:42am
Quote (DesolateD @ Fri, Feb 15 2008, 12:40pm)
Приятно ми е да ви видя в новият БГ форум smile.gif Радвам се да кажа че съм се опитъл да помогна smile.gif
Ако някой не ме познава аз съм "drumbox" smile.gif Името сега ми е разли4но , но се надявам че след UNLOCK-а ми ще си стана пак "drumbox"
А междъ другото какви толкова големи заслуги има този "2pac_rulez" ? Вярно е превел е доста неща на БГ , но това не е чак толкова трудна работа , за която да го боготворите , но няма значение аз просто изказвам своето мнение (всеки има право на свое собствено) .. Както виждам тук не е много по-различно от другите форуми по БГ сайтовете.. пак има нападки , псувни и т.н. ! Абе хора кога ще разберете че сме 1 цяло и трябва да се подкрепяме .. ^^ ?
"2pac_rulez" icon_pointr.gif Нищо лично , нямам нищо против теб. ! Просто искам да кажа че това което ти си свършил , може да го свърши почти всеки малко по-обазован българин (не искам да обидя никой) , така че не е кой знае какво.. ! Надявам се че ще допринеса за тъй наречена "българска колония" в този сайт smile.gif


И не забравяйте icon_pointr.gif Това е виртуален свят , излизайте по-често с приятели навън , и мислете толкова често за ПС-то и не прекарвайте голяма част от живота си пред 1 Кутия.. !


Quote (n3ver_mind @ Fri, Feb 15 2008, 01:36pm)
и аз сам на твойто мнение за 2pac_rulez smile.gif


Ако не беше Ники сега нямаше да има къде да пишете умници.
Помислете преди да постнете някви изцепки от този род:
Кой направи възможно писането в БГ суб-форума?
Като е толкова лесно защо не го направих аз?
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 15 2008 09:56am
Quote (anarchyi @ Fri, 15 Feb 2008, 17:42)
Ако не беше Ники сега нямаше да има къде да пишете умници.
Помислете преди да постнете някви изцепки от този род:
Кой направи възможно писането в БГ суб-форума?
Като е толкова лесно защо не го направих аз?


Не е напраил толкоз мн умнико просто е превел 5-6 неща голям прас
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 15 2008 10:06am
Quote (n3ver_mind @ Fri, 15 Feb 2008, 17:56)
Не е напраил толкоз мн умнико просто е превел 5-6 неща голям прас
Не ги е превел само много други неща сварши тои и не само тои ти докато си постваш но това никой не го забелязва

This post was edited by mainabg on Feb 15 2008 10:06am
Go Back To Български Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll