Quote (mainabg @ Tue, Feb 12 2008, 10:39am)
Ако има някое обвинение срещо теб се гледа в каква гуилд си дали е реномирана.Питат отговорника за теб що за човек си, а ако някои те излаже тои ще ти помогне ако не е направил гуилда само за фг да вади.По принцип си е респект не пред другите а пред меди когато някои нещо те обвинява или ти обвиняваш
Абсолютно съгласен с маината.
И аз искам да вляза в някоя гилдиа, но незнам кои ще ме приеме.
This post was edited by SoulKorlic on Feb 15 2008 01:16pm