Quote (mainabg @ Tue, 12 Feb 2008, 09:47)
Където и да се мъчиш да влезеш тряя ти поне малко ФГ да си платиш за вход.А тия които нямат вход не са реномирани.Не ти трябва ГУИЛД кадето отговорника е с 60% предопреждение
Само да вметна че ако отгорворника има над 50% предупреждения вече нямда сотъп до гилдията си..
исмкам да кажа до админ опциите така че тои вече не може да приема нови членове..
знам го защото 1 познат му направиха 50+ и тои ми каза .. после го направиха и в група Loosers защото постна Гей секс и на единия написа Njaguar а на другия Lady_of_darkness тоя е админ в HC trade форума

а за тва че Гилдия без вход не е реномирана не съм съгласен.. това е просто Гилдия от приятели и познати виж мойта няма много ФГ няма и вход.. ама е най добрата PVM гилдия на ХК ( или поне беше незнам дали ще продалжим), за дуели не ставаме повечето макар че има 1-2 ма навити на честен дуел, аз не играя на дуел даже на СК не правя скучно е ..
и междо другот и в Гилд ранка не сме назат имаме 48 гилд точки