Така ето за каво става въпрос..
както сам си в и-нет и всичко си върви добре по едно време компа губи връска с DNS сървара и не мога да отварям нови страници или такива раборти .. а каквото си е свързано с и-нет си стои свързано кат скап , мсн и даже ако сам в игра в Д2 си стоя в играта .. но ако излезна от играта ме дисконектва от Б-нет и не мога вече да влезна ..
давам на Лана ..
Diagnose and repaire той ми пише ..
Cannont conect with DNS server , Solution
" Restart network adapter" аз го натискам тва почва
Repairing .. и по едно време пише:
windows се опита да премахне проблема, но тои още си стои ... Единственото нещо което помага е да рестартна компа и сичко се оправя .. за някои това може да не е голям проблем, но мен много ме дразни особено напоследък. Преди ставаше 1-2 пъти на седмица и не му обръщах внимание ама напоследък става 2-3 пъти на ден и е много дразнещо :/
Да кажа че сан с Windows vista може и тя да прави някакви проблеми .. аз от нея сичко очаквам
Еми това ми е проблема ако някои се сеща за някакви решения нека пише
Благодаря предварително!