Аз правя само баалръни ...пуска пуска ма са иска граберски умения и 5-6 часа и си ги извадил.
Ми ще ги проверим де колко му е става за 1 мин.

Обаче ма разцепи с тва : "или ти го сапонисваш " не мога спра да се смея тоя лаф го бях забраил
This post was edited by gpapazov on Feb 8 2008 05:55pm