не казвам ,че не можеш да се оправяш бате,то с приятели се играе лесно и те помагат.Все едно аз ако почна ХК няма дапомагаш хихиихихиих
Имам предвит , че на ХК по по-различен начин се правят всички герои.А за този меч дали става за нещо само ""сссп-пънк"" и ""рамиреззз"" те най-ги разбират барбите на ХК това са моите наблюдения.
П.П-може да съм пропуснал някой за което се извинявам