Започвам аз...
Живея в г. София и по специално жк. Обеля-2.
Харесвам сегашното ми местоживеене защотото:
Животът тук е най-добре (от гледна точка на доходите);
Защотото е столицата на наща хубава страна;
Защотото е родният ми град/квартал;
Защотото има хубави дискотеки, кафенета, бар клубове и други заведения.
Защотото има не малко хубави и умни жени

Следващият моля