Quote (mainabg @ Fri, 8 Feb 2008, 10:01)
Свет, ти да не си учител по Граматика бе ????
Има си тъпи теми,но не е само в нашият форум.
п.П. Някои хора имат много голяма нужда от съобщения,явно за това го правят.Хубаво си е да има такива теми,че как да излезнеш да търгуваш с смешни пост >? Но да не се прекалява
Потлеждайки моя подпис...как мислиш....имам ли нужда от съобщения?