d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Проблемация > виж вътре
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 7 2008 02:07pm
иам проблем рииш ли...
като си пусна флашгета и не ми излиза онова малкото прозорче ...
как да го направя да излиза ?
Member
Posts: 14,336
Joined: May 28 2007
Gold: 4,691.00
Trader: Trusted
Feb 7 2008 02:08pm
Right click , View -- i tam shte se opravish ve4e ;p
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 7 2008 02:10pm
Quote (Eye @ Thu, Feb 7 2008, 08:08pm)
Right click , View  -- i tam shte se opravish ve4e ;p


мерси оправи се

аи лъвв иуууу
Member
Posts: 14,336
Joined: May 28 2007
Gold: 4,691.00
Trader: Trusted
Feb 7 2008 02:12pm
Quote (ou7sider @ Thu, Feb 7 2008, 08:10pm)
мерси оправи се

аи лъвв иуууу


np ,aide otivam da hapna . ;p
Member
Posts: 9,476
Joined: Dec 11 2006
Gold: 10,594.00
Feb 22 2008 12:52pm
sad.gif((
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll