Quote (mainabg @ Fri, Feb 8 2008, 08:23am)
Да може и така да стане, но ако е ассасин или друид какво правим >?
Ако си ассасин или друид трябва да е на ехпанжън и като стигнеш баал на нормал търсиш игри които да се казват "Baal for Quest , Baal 4 quest и др."
Също така и на наитмер и хел.
ENJOY!
This post was edited by SoulKorlic on Feb 9 2008 09:17am