d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Помощ Плс
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 875
Joined: Jan 28 2008
Gold: 0.00
Feb 7 2008 09:05am
Искам някой да ми каже как да си боостна Герои примерно 1лв на хелл да му правя Диа Рунс Плс помогнете
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 7 2008 11:33am
Ами малко е дълго но
Прекарваш се до а % и тарсиш на кой да му изпални Q-dia ти само стоиш в града и си дал парти
Като му го изпални и на теб ти го изпалнява и си на хелл вече и така на НМ по сащия начин
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold: 0.00
Feb 7 2008 11:58am
праиш го на класик и викаш некои да го ришва без баал "Я" и после го праиш на експансион и си готов
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 8 2008 02:23am
Quote (plz_dont @ Thu, 7 Feb 2008, 19:58)
праиш го на класик и викаш некои да го ришва без баал "Я" и после го праиш на експансион и си готов


Да може и така да стане, но ако е ассасин или друид какво правим >?

This post was edited by mainabg on Feb 8 2008 02:24am
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 9 2008 09:17am
Quote (mainabg @ Fri, Feb 8 2008, 08:23am)
Да може и така да стане, но ако е ассасин или друид какво правим >?


Ако си ассасин или друид трябва да е на ехпанжън и като стигнеш баал на нормал търсиш игри които да се казват "Baal for Quest , Baal 4 quest и др."
Също така и на наитмер и хел.

ENJOY!

This post was edited by SoulKorlic on Feb 9 2008 09:17am
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll