d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > един лек вапрос > как може да се пи6е с цветни букви
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 5 2008 03:43am
некой да обесни по подробно
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 5 2008 04:12am
pishesh neshto i posle natiskash dvete AA otgore kadeto sa opciite za udebelen shrift , naklonen i drugite.

ili prosto [CODLOR="cvqt"] tekst [/COLOR]
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 5 2008 05:26am
okhehe

This post was edited by BraveAntiBan on Feb 5 2008 05:27am
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 5 2008 07:18am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14771269&f=44 icon_pointr.gif направих тема преди време ...

This post was edited by n3ver_mind on Feb 5 2008 07:19am
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 5 2008 08:55am
hehe toshe smile.gif
btw gz 11K udari bate tongue.gif
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 5 2008 10:02am
Quote (mosuto @ Tue, Feb 5 2008, 02:55pm)
hehe toshe smile.gif
btw gz 11K udari bate tongue.gif


ty..neska gi zaformih:)smile.gif
ako ti trebva za ne6to fg moga ti dam....

This post was edited by BraveAntiBan on Feb 5 2008 10:03am
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 5 2008 11:39am
eeeee Тошо 11 к лол поздравления
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 5 2008 11:58am
Quote (mainabg @ Tue, 5 Feb 2008, 19:39)
eeeee Тошо 11 к лол поздравления


11к малко tongue.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 5 2008 12:16pm
добре че му дадох на заем че има толко сега да се фука smile.gif))))))))))))

П.П Базикам се бе да не земета да ми повярвате
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll