Специално моето мнение е чалга мнго сукс .Има различни чалги долни и просташки има чалга балади.Баладите се понасят на ноколко чашки.Има няколко опита за ЧАЛГА с БГ рап мисля че те са весели НО като цяло трябва да сам много пиян за да ги слушам.Или нещо виновен , че гаджето ми чалгаджийка и да права милни очи

Но миля,че на младите и подрастващи им вкарва грешни ценности По мое време беше РАП и БГ-рок това е друго
This post was edited by mainabg on Feb 5 2008 12:29am