d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Хайде младежи сега е времето > за аватари и сигнатури
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 4 2008 08:31am
След 2 часа максимум съм си вкъщи , няма жена , няма работа...само аз бирата и компютъра , вече съм започнал на тези от вас които са си поръчали аватарите и сигнатурите!Очаквам и други поръчки happy.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 4 2008 09:50am
Quote (Ramirezz @ Mon, 4 Feb 2008, 16:31)
След 2 часа максимум съм си вкъщи , няма жена , няма работа...само аз бирата и компютъра , вече съм започнал на тези от вас които са си поръчали аватарите и сигнатурите!Очаквам и други поръчки happy.gif


ти голяма гуша ще направиш бе smile.gif)))))))

П.П базикам се бе да не обидиш
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 4 2008 10:12am
еми бравос smile.gif хората имат идеи аз като нямам ^ ще си седа с моите глупости
ако ми хрумне нещо по нататак вече знам кои може да ми сварши работа bier.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 4 2008 10:48am
бр бр
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 4 2008 11:20am
Quote (n3ver_mind @ Mon, Feb 4 2008, 04:48pm)
бр бр


Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 4 2008 03:15pm
az sam mnogo dovolen ot novata mi signatura ramirez q pravi biggrin.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 4 2008 03:17pm
Quote (gpapazov @ Mon, 4 Feb 2008, 23:15)
az sam mnogo dovolen ot novata mi signatura ramirez q pravi biggrin.gif

аз пак още си нямам на идея какво искам ако не знам какво само ще му губя времето по добре е докато ми просветне да се разкарвам с тва коте smile.gif

Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold: Locked
Feb 4 2008 05:04pm
Quote (n3ver_mind @ Mon, Feb 4 2008, 04:48pm)
бр бр


Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll