d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > чудя се става ли за нещо този Jool > стоя и се чудя
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 2 2008 06:29am
14 max 8 str
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Feb 2 2008 07:08am
Зависи кой lvl req e.
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 2 2008 08:24am
Quote (Svetulcho @ Sat, 2 Feb 2008, 15:08)
Зависи кой lvl req e.

50 lv req

Member
Posts: 6,214
Joined: Sep 20 2007
Gold: 7,157.00
Feb 2 2008 11:34am
[QUOTE=mainabg,Sat, Feb 2 2008, 02:24pm]<DIV class=quote1>Quote (Svetulcho @ Sat, 2 Feb 2008, 15:08)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->Зависи кой lvl req e.[/QUOTE]
50 lv req[/QUOTE]

боклук е майна - тва е от мен....15@/9 str е друга работа.......
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 2 2008 01:02pm
[QUOTE=dobri_rs,Sat, Feb 2 2008, 05:34pm][QUOTE=mainabg,Sat, Feb 2 2008, 02:24pm]<DIV class=quote1>Quote (Svetulcho @ Sat, 2 Feb 2008, 15:08)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->Зависи кой lvl req e.[/QUOTE]
50 lv req[/QUOTE]

боклук е майна - тва е от мен....15@/9 str е друга работа.......[/QUOTE]

Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 2 2008 01:22pm
crap e ...


PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 2 2008 02:20pm
аз тва го осетих но да си питам smile.gif Стоя гледам ги и се чудя да му се радвам ли или да се ядосвам,че ми трябва толко малко до перф
много ме е яд така мам*ка му де*ба се така се падат пффффффффффф
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 3 2008 10:44am
smile.gif
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 3 2008 10:51am
Quote (mainabg @ Sat, Feb 2 2008, 08:20pm)
аз тва го осетих но да си питам smile.gif Стоя гледам ги и се чудя да му се радвам ли или да се ядосвам,че ми трябва толко малко до перф
много ме е яд така мам*ка му де*ба се така се падат пффффффффффф


Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 3 2008 10:54am
Quote (BraveAntiBan @ Sun, 3 Feb 2008, 18:51)


стига си спамил
Go Back To Български Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll