d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Edna Idea! > Hi All
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,230
Joined: Mar 24 2007
Gold: 2.01
Feb 1 2008 07:38am
Eh, sega zabelazah 4e sa otvoreli Bg form.. as po princip vinagi sam v ispanskia 6tot ziveq v ispania... ta si misleh za6to ne otrvorim Bg Guild!
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Feb 1 2008 08:20am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14696150&f=44

Тук пишем на Български smile.gif ако нямаш кирилица кажи ще ти намерим много бързо smile.gif
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 1 2008 08:38am
Hey amigo?Que pasa?Mi nombre Adrean Manuel Ramires Garsia.Vive Bulgaria!!!

Естествено , това е реалност имаме български форум!И аз много се радвам за това!
А относно гилдията ... това се решава изцяло от българските юзери! happy.gif

This post was edited by Ramirezz on Feb 1 2008 08:39am
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 1 2008 09:01am
Quote (MyD2jspRevenge @ Fri, Feb 1 2008, 02:20pm)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14696150&f=44

Тук пишем на Български smile.gif ако нямаш кирилица кажи ще ти намерим много бързо smile.gif


Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 1 2008 09:10am
Quote (stan99 @ Fri, 1 Feb 2008, 15:38)
Eh, sega zabelazah 4e sa otvoreli Bg form.. as po princip vinagi sam v ispanskia 6tot ziveq v ispania... ta si misleh za6to ne otrvorim Bg Guild!

То съществува такава гилдия
BULGARIA

This post was edited by mainabg on Feb 1 2008 09:10am
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 1 2008 09:19am
Quote (mainabg @ Fri, Feb 1 2008, 03:10pm)
То съществува такава гилдия
BULGARIA


Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold: Locked
Feb 1 2008 09:18pm
Добре дошъл smile.gif
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll