d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Забавни снимки > поствайте тука :)
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 1 2008 07:32am
ето моята първо да кажа че това е реално и такъф човек съществува smile.gif

Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 1 2008 07:44am
taq snimka e izduvana na pfotoshop 100% po tricepsa vednaga si lichi

i toq deto q e prail hich ne si razbira ot rabotata:
http://i.data.bg/08/02/01/788476_orig.jpg
oburnete vnimanie

This post was edited by gpapazov on Feb 1 2008 07:48am
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 1 2008 08:45am
Папаз , тази снимка е реална , за съжаление този човек наистина съществува!
Това е крайния резултат от не контролируемото приемане на стимулиращи вещества
и анаболи (така наречената от всички "ХИМИЯ")!Поради тази причина , бих желал да кажа ,
че използването на тези вещества е абсулютно ненужна! sleep.gif
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 1 2008 08:56am
A stava mu cepka v muskula ......................................
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 1 2008 09:00am
Quote (gpapazov @ Fri, Feb 1 2008, 02:56pm)
A stava mu cepka v muskula ......................................


Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 1 2008 09:01am
Zoomni snimkata 10 pyti i shte vidish che sym prav
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 1 2008 09:03am
Папаз , пиши моля ти се на кирилица! happy.gif
А относно снимката , не е смешна а е трагична!
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 1 2008 09:04am
Kvo 100% procenta sym siguren che e pravena na pfotoshop shoto kato dadesh zoom 5-6 pyti i sa vijda kade e ochertaval leko nakrivo namesta
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 1 2008 09:09am
Добре съгласен съм с теб вече happy.gif
няма да спорим , но моля те пиши на кирилица! wink.gif
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 1 2008 09:11am
mekiq we si pishi na kvot si iskam nqqqm kirilica i nemoa si namera dai mi link kat iskash da pi6a na kirilica

This post was edited by gpapazov on Feb 1 2008 09:12am
Go Back To Български Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll