Папаз , тази снимка е реална , за съжаление този човек наистина съществува!
Това е крайния резултат от не контролируемото приемане на стимулиращи вещества
и анаболи (така наречената от всички "ХИМИЯ")!Поради тази причина , бих желал да кажа ,
че използването на тези вещества е абсулютно ненужна!