Quote (mainabg @ Fri, Feb 1 2008, 11:46am)
то там не ходят само на ЦСКА публиката а всеки които е българин защото тогава няма значение от кой е отбор си

))))))) На евро турнир все пак отива БГ отбор
В София има. Както невярвам да речем Локо играят с Бран и ти да дереш гърло за Локо... Защото България вече не се представя в Евротурнирите. Левски от 11 играчи имат 6-7 неБългари.Цска по същия начин и така нататък.. Щом 11те не са Българи за мен този отбор не представлява държавата България..Това просто е любимия ми клуб.Точно заради тази причина ще викам К*Р за леФски когато играят в Европа.
България си има Национален отбор. Тогава ще подкрепяМЕ България. Но да ми играят 5 печки и да викам българи юнаци..
This post was edited by MyD2jspRevenge on Feb 1 2008 06:09am