Quote (Polymorpher @ Fri, 1 Feb 2008, 23:02)
някой от постващите вообще има ли аурадин ?
аз съм правил дуели срещу аурадин и единственото което прави е да бяга кое му е хубавото.ИЛИ ако яде много шамари бъгва аура. БАхти тва е върха на забавата много весело ще си изтрия сички герои да си направа перфектен Auradin.