d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Оценете тази невероятна песен > няма рам няма чалга - народна музика рл
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2008 06:19pm
Не се бъркайте ^^ чуйте тази невероятна песен чийто текст е също толкова невероятностен колкото самата песен ! Ето линк - http://store2.data.bg/mickyboy/TODOR%20KOJUHAROV%20-%20DA%20DADE%20GOSPOD.mp3


И после ми кажете че тая музика нестава за кръчми.. biggrin.gif biggrin.gif

РЕЙТ ИТ !
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 1 2008 03:56am


тфа е по-добро smile.gif

This post was edited by n3ver_mind on Feb 1 2008 03:57am
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 1 2008 03:59am
Quote (MyD2jspRevenge @ Fri, 1 Feb 2008, 01:19)
Не се бъркайте ^^ чуйте тази невероятна песен чийто текст е  също толкова невероятностен колкото самата песен ! Ето линк - http://store2.data.bg/mickyboy/TODOR%20KOJUHAROV%20-%20DA%20DADE%20GOSPOD.mp3


И после ми кажете че тая музика нестава за кръчми.. biggrin.gif biggrin.gif

РЕЙТ ИТ !


да ти пикам на песнента wink.gif



PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold: Locked
Feb 1 2008 04:13am
Quote (n3ver_mind @ Fri, Feb 1 2008, 09:56am)
http://www.youtube.com/watch?v=mu6zSUOfcU8

тфа е по-добро smile.gif


как сложи този клип ще ми обясниш ли в П. М. ?

This post was edited by bristo on Feb 1 2008 04:13am
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 1 2008 04:40am
haha
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Feb 1 2008 05:09am
Слушайте си Nightwish аз ше слушам за ракия..
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll