☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Оценете тази невероятна песен > няма рам няма чалга - народна музика рл
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 155
Replies: 5
Track Topic
MyD2jspRevenge
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
0.00
#1
Jan 31 2008 06:19pm
Не се бъркайте ^^ чуйте тази невероятна песен чийто текст е също толкова невероятностен колкото самата песен ! Ето линк -
http://store2.data.bg/mickyboy/TODOR%20KOJUHAROV%20-%20DA%20DADE%20GOSPOD.mp3
И после ми кажете че тая музика нестава за кръчми..
РЕЙТ ИТ !
n3ver_mind
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold
:
10,148.45
#2
Feb 1 2008 03:56am
тфа е по-добро
This post was edited by n3ver_mind on Feb 1 2008 03:57am
PLAGUEwRATH
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold
:
14,022.00
#3
Feb 1 2008 03:59am
Quote (MyD2jspRevenge @ Fri, 1 Feb 2008, 01:19)
Не се бъркайте ^^ чуйте тази невероятна песен чийто текст е също толкова невероятностен колкото самата песен ! Ето линк -
http://store2.data.bg/mickyboy/TODOR%20KOJUHAROV%20-%20DA%20DADE%20GOSPOD.mp3
И после ми кажете че тая музика нестава за кръчми..
РЕЙТ ИТ !
да ти пикам на песнента
PLAGUEwRATH.
b0ts
Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold
:
Locked
#4
Feb 1 2008 04:13am
Quote (n3ver_mind @ Fri, Feb 1 2008, 09:56am)
http://www.youtube.com/watch?v=mu6zSUOfcU8
тфа е по-добро
как сложи този клип ще ми обясниш ли в П. М. ?
This post was edited by bristo on Feb 1 2008 04:13am
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#5
Feb 1 2008 04:40am
haha
MyD2jspRevenge
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
0.00
#6
Feb 1 2008 05:09am
Слушайте си Nightwish аз ше слушам за ракия..
Go Back To
Български
Topic List
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact