Добро утро младежи
Аз мисля , че пича заслужава да бъде модератор с тръст таг в форума , причината
за това е ясна на всичко , това че отделя толкова време на форума , въпреки предполагам многото
му лични ангажименти.Но всичко хубаво с времето , нека първо се докаже пред останалите модератори
и естествено главния админ!Мога само да ти пожелая УСПЕХ!