d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български >
Poll > Нашия човек 2pac_rulez :) > Всичко което прави на Форума и D2jsp
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 32
Joined: Dec 20 2007
Gold: 1.00
Jan 31 2008 04:21pm
Здравейте, Едно голямо БЛАГОДАРЯ на Никито, че си използва и отделя времето тук hail.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 31 2008 04:22pm
# 2 smile.gif



PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Jan 31 2008 04:23pm
Quote (PLAGUEwRATH @ Fri, 1 Feb 2008, 00:22)
# 2 smile.gif



PLAGUEwRATH.


same
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Jan 31 2008 04:54pm
наистина едно голямо мерси
дано да е тои нашия човек
2
Member
Posts: 3,625
Joined: Apr 24 2006
Gold: 23.75
Jan 31 2008 05:20pm
uuhmmm i dunno what you say but i think Да има Trusted Tag = Nik wub.gif
Member
Posts: 6,660
Joined: Sep 27 2007
Gold: 50,184.16
Jan 31 2008 05:20pm
Quote (Qlet @ Fri, Feb 1 2008, 01:20am)
uuhmmm i dunno what you say but i think Да има Trusted Tag = Nik wub.gif


same dunno what they say but Trusted tag for Nik devil.gif

This post was edited by CallMeDeAth on Jan 31 2008 05:42pm
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2008 05:35pm
# 3
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Jan 31 2008 06:23pm
Много мислех няма да 2,,, >3< ще е там е истината
Member
Posts: 10,621
Joined: Jul 13 2007
Gold: 157.97
Jan 31 2008 06:52pm
3 ofc. Nik moderates our guild forum and makes a good job. He is always active in Hcl Eu and donors forum, hit 2 birds with 1 stone I say. thumbsup.gif
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Jan 31 2008 11:24pm
Добро утро младежи tongue.gif
Аз мисля , че пича заслужава да бъде модератор с тръст таг в форума , причината
за това е ясна на всичко , това че отделя толкова време на форума , въпреки предполагам многото
му лични ангажименти.Но всичко хубаво с времето , нека първо се докаже пред останалите модератори
и естествено главния админ!Мога само да ти пожелая УСПЕХ! thumbsup.gif

Go Back To Български Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll