d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Браво , започна революция
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2008 03:38pm
2pac_rlz точно за това говорех smile.gif най накрая започва да се прояснява обстановката във форума.. To be continued както се казва smile.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 30 2008 03:42pm
както се уточнихме за сега той е основния и единствен кандидат за отговорник на форума ни т.е. да стане Trusted... smile.gif




PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Jan 30 2008 03:48pm
Аз също съм за 2pac_rlz опеделено разбира ,познава които трябва и има желание.Благодаение на него си иамеме превод на правилата
+1
Member
Posts: 32
Joined: Dec 20 2007
Gold: 1.00
Jan 30 2008 04:12pm
Quote (mainabg @ Wed, Jan 30 2008, 11:48pm)
Аз също съм за 2pac_rlz опеделено разбира ,познава които трябва и има желание.Благодаение на него си иамеме превод на правилата
+1


и аз така мисля hail.gif thumbsup.gif
+1
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold: 50.00
Jan 30 2008 05:32pm
еий най накрая някой направи нещо визбушеното jsp поздравления който и да е тоя пи4!
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll