Quote (n3ver_mind @ Wed, 30 Jan 2008, 22:24)
za kfo ? taka nabirame postove ^^ prail sym 900 posta za 1 week bqh na 1vo mqsto v celiq d2jsp

na 2ro mqsto lady of darkness XD
Кой каза че да имаш много Съощения е хубаво?
Да не си мислиш, че има някакво значение. Колкото повече имаш толкова повече спамваш.
Аз например ако можех да се върна на 100-200 съобщения - повече не ми трябват.

И няма смисъл да гледаш модераторския екип, които са цял ден заети в Scammer Accusations .
Quote (n3ver_mind @ Wed, 30 Jan 2008, 22:31)
s 100 saobsht scam ftw gl ^^
Хмм.. при мене просто няма начин как да ме излъжат.
Приятни опити
This post was edited by 2pac_rulez on Jan 30 2008 02:33pm