d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Кондьо - Атака Микс 2006
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Jan 30 2008 01:41pm
Доко Доко Ади Малеееееееееееее

хахаха наи накрая бг форум браво Ник ся тряа черпиш
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Jan 30 2008 01:43pm
Quote (KrisIsBack @ Wed, 30 Jan 2008, 21:41)
Доко Доко Ади Малеееееееееееее

хахаха наи накрая бг форум браво Ник ся тряа черпиш


Лут tongue.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Jan 30 2008 01:49pm
Quote (2pac_rulez @ Wed, 30 Jan 2008, 21:43)
Лут tongue.gif
кой го казва smile.gif))))
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 30 2008 02:08pm
Quote (2pac_rulez @ Wed, 30 Jan 2008, 20:43)
Лут tongue.gif


пхххх дано по барзо се сдобиеме с trusted за да затваря такива топици



PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Jan 30 2008 02:24pm
Quote (PLAGUEwRATH @ Wed, 30 Jan 2008, 22:08)
пхххх дано по барзо се сдобиеме с trusted за да затваря такива топици



PLAGUEwRATH.


za kfo ? taka nabirame postove ^^ prail sym 900 posta za 1 week bqh na 1vo mqsto v celiq d2jsp biggrin.gif na 2ro mqsto lady of darkness XD
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 30 2008 02:27pm
Мите каде се гледа тая статистика за постовете може ли да проверявам колко поста правя на ден ??





PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Jan 30 2008 02:28pm
Quote (PLAGUEwRATH @ Wed, 30 Jan 2008, 22:27)
Мите каде се гледа тая статистика за постовете може ли да проверявам колко поста правя на ден ??





PLAGUEwRATH.


ivo kolko posta praish na den ti go ima v profila ina4e statiskata sh q dam sled 1 min moment da q namerq
naprimer eto icon_pointr.gif Posts: 4,525 (38.6 per day) tfa sym az vlez si v prf
e: no tova ne e realno 6toto kato vlezesh v profila mi shte vidish 4e ot 3333 post do 4k post sym gi naprail za 5 dena t.e. to ti zima join date i postovete smile.gif ako me razbirash

This post was edited by n3ver_mind on Jan 30 2008 02:29pm
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Jan 30 2008 02:30pm
Quote (n3ver_mind @ Wed, 30 Jan 2008, 22:24)
za kfo ? taka nabirame postove ^^ prail sym 900 posta za 1 week bqh na 1vo mqsto v celiq d2jsp biggrin.gif na 2ro mqsto lady of darkness XD


Кой каза че да имаш много Съощения е хубаво?
Да не си мислиш, че има някакво значение. Колкото повече имаш толкова повече спамваш.
Аз например ако можех да се върна на 100-200 съобщения - повече не ми трябват. wink.gif
И няма смисъл да гледаш модераторския екип, които са цял ден заети в Scammer Accusations .

Quote (n3ver_mind @ Wed, 30 Jan 2008, 22:31)
s 100 saobsht scam ftw gl ^^


Хмм.. при мене просто няма начин как да ме излъжат.
Приятни опити wink.gif

This post was edited by 2pac_rulez on Jan 30 2008 02:33pm
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Jan 30 2008 02:31pm
Quote (2pac_rulez @ Wed, 30 Jan 2008, 22:30)
Кой каза че да имаш много Съощения е хубаво?
Да не си мислиш, че има някакво значение. Колкото повече имаш толкова повече спамваш.
Аз например ако можех да се върна на 100-200 съобщения - повече не ми трябват. wink.gif
И няма смисъл да гледаш модераторския екип, които са цял ден заети в Scammer Accusations .


s 100 saobsht scam ftw gl ^^

This post was edited by n3ver_mind on Jan 30 2008 02:31pm
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 30 2008 02:34pm
Мите не мога да те разбера... питам... мога ли да проверя давам пример на от периода 29-30 колко поста сам направил? сещашли се?

има ли вазможност да гледам колко поста права за 24 часа... ?



PLAGUEwRATH.
Go Back To Български Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll