d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Здравей те всички! > Тема
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 653
Joined: Jan 30 2008
Gold: 1.00
Jan 30 2008 08:20am
Здравей те ! Току що направих акаънта си в д2джсп.Всяка помощт е добре дошла smile.gif
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2008 08:25am
Здрасти smile.gif ако се нуждаеш от превод или други неща винаги можеш да се обърнеш към някой от форума smile.gif
Member
Posts: 653
Joined: Jan 30 2008
Gold: 1.00
Jan 30 2008 08:31am
Quote (MyD2jspRevenge @ Wed, Jan 30 2008, 02:25pm)
Здрасти smile.gif ако се нуждаеш от превод или други неща винаги можеш да се обърнеш към някой от форума smile.gif


ok mersi ^^
Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold: Locked
Jan 30 2008 10:03am
Добре си ни дошъл ако имаш нужда от помощ ми пиши на привеит
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Jan 30 2008 11:21am
Добре дошъл, но прочете ли правилата ако не саветвам те .Ако имаш нещо неясно, винаги можеш да отвориш тема за да ти обяснят .КАСМЕТ hand.gif
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll