d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Lele, Kak Go Ispusnax
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,665
Joined: Apr 23 2006
Gold: 2,855.00
Jan 30 2008 03:07am
ne vidqx 4e sa dobavili bulgarskiq subforum.. imax mnogo rabota za poslednite dve sedmici

4estito smile.gif

ako iskate nqva pomo6t sus guidove ispratetemi PM cool.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 30 2008 05:33am
" guidove" в смисал билд на херо или какво? ако е за херо имам нужда от няколко савета за барб "певец" .


мерси предварително


PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Jan 31 2008 02:03am
Quote (PLAGUEwRATH @ Wed, 30 Jan 2008, 13:33)
" guidove" в смисал билд на херо или какво? ако е за херо имам нужда от няколко савета за барб "певец" .


мерси предварително


PLAGUEwRATH.


Погледни тук:


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14055158&f=87
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Jan 31 2008 12:49pm
Quote (AntcDude @ Wed, 30 Jan 2008, 11:07)
ne vidqx 4e sa dobavili bulgarskiq subforum.. imax mnogo rabota za poslednite dve sedmici

4estito smile.gif

ako iskate nqva pomo6t sus guidove ispratetemi PM cool.gif


Пиши на Български с Кирилица, Мерси!
wink.gif


This post was edited by 2pac_rulez on Jan 31 2008 12:51pm
Go Back To Български Topic List
Add Reply New Topic New Poll