Quote (AntcDude @ Wed, 30 Jan 2008, 11:07)
ne vidqx 4e sa dobavili bulgarskiq subforum.. imax mnogo rabota za poslednite dve sedmici
4estito

ako iskate nqva pomo6t sus guidove ispratetemi PM

Пиши на Български с Кирилица, Мерси!
This post was edited by 2pac_rulez on Jan 31 2008 12:51pm