Съжалявам , че чак сега отговарям ....
Първо изработката на аватара няма да отнема повече от 5-6 часа (в зависимост от трудноста)!След това преминаваме
към въпроса който мисля , че най-много ви вълнува...ценовата листа?!Е това ще се реши съответно от самия аватар , колкото
по-трудна е изработката му толкова по скъп ще е

И нека завърша отговорите ми с това , да аз съм нов и поради тази причина
аз ще давам първи изработените от мен аватари , след което ще чакам форум златото да бъде преведено в моят акаунт!
П.С
-> Fars
Мисля , че това е излишен въпрос

Мерси за вниманието!