d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Изработвам аватари > срещу малко форум злато
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Jan 29 2008 11:14pm
Здравейте smile.gif
Тъй като сега започвам и нямам никъкви предмети и форум злато мисля , че най-добрия начин да си изкарам
малко количество е да правя това което мога smile.gif - Аватари по поръчка , колкото и смешно да звучи!
Който желае някакъв по специален аватар с негов знак / име / рисунък или къквото и да е било да пише...
Мерси за вниманието happy.gif
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2008 07:55am
Ценоразписа за правене на аватари , банери итн в България е доста добър... 64 X 64 струва от 50 до 80 лева.. нагоре прави сметка.. така че вместо да се занимаваш тука с изработка на аватар и да изгубиш цял ден за 10 фг-та вместо за 50 лева окей smile.gif поинтересувай се ии може да просперираш smile.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 30 2008 08:16am
Quote (Ramirezz @ Wed, 30 Jan 2008, 06:14)
Здравейте smile.gif
Тъй като сега започвам и нямам никъкви предмети и форум злато мисля , че най-добрия начин да си изкарам
малко количество е да правя това което мога smile.gif - Аватари по поръчка , колкото и смешно да звучи!
Който желае някакъв по специален аватар с негов знак / име / рисунък или къквото и да е било да пише...
Мерси за вниманието  happy.gif


хмм лично аз сам заинтересуван от предложените ти би ли казал някаква тарифа защото сам решил да си сложа добър аватар smile.gif




PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold: Locked
Jan 30 2008 10:12am
Quote (Ramirezz @ Wed, Jan 30 2008, 05:14am)
Здравейте smile.gif
Тъй като сега започвам и нямам никъкви предмети и форум злато мисля , че най-добрия начин да си изкарам
малко количество е да правя това което мога smile.gif - Аватари по поръчка , колкото и смешно да звучи!
Който желае някакъв по специален аватар с негов знак / име / рисунък или къквото и да е било да пише...
Мерси за вниманието  happy.gif


Някакъв каталог с твой творения ?

This post was edited by bristo on Jan 30 2008 10:13am
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Jan 30 2008 11:50am
да няма да е лошо да сложиш може нещо да си поръчаме
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold: 50.00
Jan 30 2008 05:36pm
ако си добър в правенето на аватари можеш да направиш доста форум голд

интересува ме дали правиш анимаций? пиши ми може да измислиме нещоsmile.gif

This post was edited by fars on Jan 30 2008 05:38pm
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Jan 31 2008 01:24am
Quote (fars @ Thu, 31 Jan 2008, 01:36)
ако си добър в правенето на аватари можеш да направиш доста форум голд

интересува ме дали правиш анимаций? пиши ми може да измислиме нещоsmile.gif


само едно се притеснявам,че не знам как ще стане с размяната ????? Маи ще е на добра воля или меди но това разрешено ли да се търгува????? Гледам , че е нов да не злоупотреби някои с това
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Jan 31 2008 08:22am
Съжалявам , че чак сега отговарям ....
Първо изработката на аватара няма да отнема повече от 5-6 часа (в зависимост от трудноста)!След това преминаваме
към въпроса който мисля , че най-много ви вълнува...ценовата листа?!Е това ще се реши съответно от самия аватар , колкото
по-трудна е изработката му толкова по скъп ще е happy.gif И нека завърша отговорите ми с това , да аз съм нов и поради тази причина
аз ще давам първи изработените от мен аватари , след което ще чакам форум златото да бъде преведено в моят акаунт! hail.gif


П.С
-> Fars
Мисля , че това е излишен въпрос smile.gif

Мерси за вниманието! wink.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 31 2008 08:33am
Quote (Ramirezz @ Thu, 31 Jan 2008, 15:22)
Съжалявам , че чак сега отговарям ....
Първо изработката на аватара няма да отнема повече от 5-6 часа (в зависимост от трудноста)!След това преминаваме
към въпроса който мисля , че най-много ви вълнува...ценовата листа?!Е това ще се реши съответно от самия аватар , колкото
по-трудна е изработката му толкова по скъп ще е  happy.gif И нека завърша отговорите ми с това , да аз съм нов и поради тази причина
аз ще давам първи изработените от мен аватари , след което ще чакам форум златото да бъде преведено в моят акаунт!  hail.gif


П.С
-> Fars
Мисля , че това е излишен въпрос smile.gif

Мерси за вниманието! wink.gif


хмм но все пак ние трябва да имаме някаква представа колко горе долу би струвало...




PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Jan 31 2008 08:38am
Предполагам , че най-добрия аватар който може да се направи в предвид , че е анимиран ще струва 50 форум злато! happy.gif
Но с договорки може и по-евтин да стане , просто незнам с какъв клиент си имам работа wink.gif
Go Back To Български Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll