Quote (MyD2jspRevenge @ Tue, 29 Jan 2008, 17:47)
има , да

Преди няколко дена видях Пламен Константинов в сладраница неделя на Красно Село в София. (ама като си тръгваше как изфорсира а8-цата лелей)
лол и са ко бира ли да ти дам
а за наще много ясно че ще мачкаме
PLAGUEwRATH.