Quote (MyD2jspRevenge @ Tue, 29 Jan 2008, 15:25)
Иво като братчед те съветвам да имаш НЯКАКВИ норми

:D както и да , абсолютно съм ЗА да се пише само на Български

Nev3r Mind нз дали ти е огромен проблем когато преминаваш от скайп в JSP просто да натиснеш Alt и Shift, да бъдеш на фонетика и да си представяш че пишеш на "лесната за теб" латиница" , където съществените различия са в буквите - вместо ж(V) да напишеш в(w) ..
както винаги сам казвал -> тапак си
просто напиши да или не какви са тея романи тука
PLAGUEwRATH.
This post was edited by PLAGUEwRATH on Jan 29 2008 08:42am