Quote (Serir @ Sat, 26 Jan 2008, 21:37)
Bulgarite sa nai dobrite!
are kajete ne6to sre6to bulgari i 6e wa ebum vsi4kite!
няма да е лошо малко да поразпиташ как се борави сас форума ,че гледам преди джа дни си направил ацц и имаш вече 10 % предопреждение
внимавай повече