d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Кои ще отговарят за подръжката > :)
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 26 2008 09:30am
просто искам да знам за инфо кои или кой ще отговаря за подражката на форума ни всмисал някои българин ли ще е? Trusted ? може би поставен от Пол ?
Member
Posts: 62,208
Joined: Jan 25 2006
Gold: 14,378.50
Jan 26 2008 09:50am
Предполагам, че ще има "назначен" модератор(и), било и той не-българин, както е и на другите чуждестранни форуми.
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 26 2008 09:56am
хммм мерси за инфото... лично аз се надявам да е някой българин .. smile.gif
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Jan 26 2008 12:19pm
Аз естествено, кой друг ^^
biggrin.gif


This post was edited by 2pac_rulez on Jan 26 2008 12:20pm
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Jan 26 2008 12:56pm
Еми, то е ясно, хората, който се въртят около njaguar (българи) естествено.
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 26 2008 01:52pm
хммм ако може да кажа едно предложение дали ще е вазможно ние да избереме някои от нас ( т.е . българите ) да подаржа форума ни ?
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Jan 26 2008 06:49pm
Quote (PLAGUEwRATH @ Sat, 26 Jan 2008, 21:52)
хммм ако може да кажа едно предложение дали ще е вазможно ние да избереме някои от нас ( т.е . българите ) да подаржа форума ни ?


добро предложение smile.gif вауч happy.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Jan 27 2008 12:30pm
Quote (PLAGUEwRATH @ Sat, 26 Jan 2008, 21:52)
хммм ако може да кажа едно предложение дали ще е вазможно ние да избереме някои от нас ( т.е . българите ) да подаржа форума ни ?
има ли значение кои ще е важното да си върши работата но и да е известен на всички БГ а не само на БГ но и на шефовете

Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Jan 27 2008 01:42pm
Quote (mainabg @ Sun, 27 Jan 2008, 20:30)
има ли значение кои ще е важното да си върши работата но и да е известен на всички БГ а не само на БГ но и на шефовете


Аз съм навит за поддръжка, без това не играя Диабло, само level service права понякога
И искам да помогна с каквото мога

Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 27 2008 01:45pm
Quote (2pac_rulez @ Sun, 27 Jan 2008, 20:42)
Аз съм навит за поддръжка, без това не играя Диабло, само level service права понякога
И искам да помогна с каквото мога


ми ето го нашия човек аз съм icon_pointr.gif ЗА

остава да чуеме още 1 -2 мнения и да питам Пол дали ще е вазможно.
Go Back To Български Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll