Quote (mainabg @ Sun, 27 Jan 2008, 20:30)
има ли значение кои ще е важното да си върши работата но и да е известен на всички БГ а не само на БГ но и на шефовете
Аз съм навит за поддръжка, без това не играя Диабло, само level service права понякога
И искам да помогна с каквото мога