Quote (Ramirezz @ Mon, Jan 28 2008, 11:45am)
VGz , здравей !
Нека се представя , аз съм Maina_Ebe /Smelo_Sarce/ и сега започвам отново , но имам проблем тъй като преди
около 6-7 месеца получих ЛОК + СКАМ ТАГ защото някой злоопотреби с акаунта ми от интернет зала.
И сега , ми е много трудно да си стъпа на краката от всичко това.Надявам се , не да получа помощ под
формата на форум злато , а просто чиста приятелска - превеждане , първи предмети (дрънкулки) и закрила в BaalRuns /Pw/!
Предварително благодаря!
нЯма6 проблем пи6и ми кат си он НА Привате