d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Хелп За Hc > На Никои не отказвам
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,993
Joined: Nov 9 2007
Gold: 64.56
Warn: 20%
Jan 26 2008 04:10am
Винаги Когато иска Помо6т да ми пи6е на acc - VgZ-HardCore
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Jan 26 2008 12:53pm
няма проблем, но "6" не е "Ш" и този символ не съществува в българската азбука wink.gif
Member
Posts: 3,276
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 70%
Jan 26 2008 01:39pm
Quote (Disconnected @ Sat, Jan 26 2008, 06:53pm)
няма проблем, но "6" не е "Ш" и този символ не съществува в българската азбука wink.gif


ama 6 sa polzwa kakto SH
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Jan 26 2008 01:45pm
Quote (Serir @ Sat, 26 Jan 2008, 21:39)
ama 6 sa polzwa kakto SH

В повечето случай, да но иначе тук, цифрата 6, не замества "Ш"
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 26 2008 01:49pm
добре незнам кое е толкова трудно да се пише на български
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Jan 26 2008 06:50pm
Quote (PLAGUEwRATH @ Sat, 26 Jan 2008, 21:49)
добре незнам кое е толкова трудно да се пише на български


явно на него му е доста трудно. и той ме псуаше нещо неска sleep.gif
Member
Posts: 6,993
Joined: Nov 9 2007
Gold: 64.56
Warn: 20%
Jan 27 2008 05:30am
mi az go pisha taka be kwo biggrin.gif
Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold: Locked
Jan 27 2008 02:52pm
Quote (VgZ @ Sat, Jan 26 2008, 10:10am)
Винаги Когато иска Помо6т да ми пи6е на acc - VgZ-HardCore


Няма проблем ще ти пиша smile.gif
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Jan 28 2008 05:45am
VGz , здравей !
Нека се представя , аз съм Maina_Ebe /Smelo_Sarce/ и сега започвам отново , но имам проблем тъй като преди
около 6-7 месеца получих ЛОК + СКАМ ТАГ защото някой злоопотреби с акаунта ми от интернет зала.
И сега , ми е много трудно да си стъпа на краката от всичко това.Надявам се , не да получа помощ под
формата на форум злато , а просто чиста приятелска - превеждане , първи предмети (дрънкулки) и закрила в BaalRuns /Pw/!
Предварително благодаря!

This post was edited by Ramirezz on Jan 28 2008 05:46am
Member
Posts: 6,993
Joined: Nov 9 2007
Gold: 64.56
Warn: 20%
Jan 28 2008 12:43pm
Quote (Ramirezz @ Mon, Jan 28 2008, 11:45am)
VGz , здравей !
Нека се представя , аз съм Maina_Ebe /Smelo_Sarce/ и сега започвам отново , но имам проблем тъй като преди
около 6-7 месеца получих ЛОК + СКАМ ТАГ защото някой злоопотреби с акаунта ми от интернет зала.
И сега , ми е много трудно да си стъпа на краката от всичко това.Надявам се , не да получа помощ под
формата на форум злато , а просто чиста приятелска - превеждане , първи предмети (дрънкулки) и закрила в BaalRuns /Pw/!
Предварително благодаря!


нЯма6 проблем пи6и ми кат си он НА Привате
Go Back To Български Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll