d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Говорилня > Заместител на Official Chat Topic
Prev1979899100101178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,197
Joined: Mar 30 2011
Gold: 4.49
Oct 25 2011 02:30am
Quote (Ramirezz @ <span>Oct 25 2<span id="dtx-highlighting-item" dtx-highlight-backgroundcolor="lime">0</span>11<span id="dtx-highlighting-item" dtx-highlight-backgroundcolor="lime"> 0</span>7:38am</span>)
Quote (dreddster @ 24 Oct 2011 22:34)

Ами до колкото знам има две български гилдии в D2Jsp, едната е Bulgaria другата е Bulgarian Community.
Драсни на лидерите на тези гилдии ако имаш интерес да се присъединиш, вярвам, че няма да те върнат.


Quote (Barathrum @ 24 Oct 2011 23:25)

Батка единствения ти вариант, който имаш е следния.

Отиваш на Settings > Change Email > Start Email Recovery.

Съвета, който ще ти дам е да впишеш колкото се може повече информация за да може искането за възстановяване на парола / е-майл да бъде одобрено.


ami napravix go tova ....
Member
Posts: 4,263
Joined: Aug 16 2009
Gold: 985.00
Oct 25 2011 11:10am
Aide reseta !
Member
Posts: 1,984
Joined: Jun 7 2009
Gold: 1,096.39
Oct 25 2011 11:21am
Късмет през новия, последен сезон!
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold: 20.00
Oct 25 2011 11:21am
sq do koga shte e taka ?? smisal koga prikluchvaa ?
Member
Posts: 1,984
Joined: Jun 7 2009
Gold: 1,096.39
Oct 25 2011 11:24am
Quote (gs_sandoo @ Oct 25 2011 08:21pm)
sq do koga shte e taka ?? smisal koga prikluchvaa ?


Кое, рестарта ли?
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold: 20.00
Oct 25 2011 11:31am
da smisal koga shte se igrae az ne che mnoo she igraq ama :D
Member
Posts: 1,984
Joined: Jun 7 2009
Gold: 1,096.39
Oct 25 2011 11:36am
Ни ги знам какво, защо и колко ще се моткат :unsure:
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Oct 25 2011 11:39am
Quote (killertino @ 25 Oct 2011 20:10)
Aide reseta !


phh smeni si signatureto... ili pone si go opravi
Member
Posts: 1,984
Joined: Jun 7 2009
Gold: 1,096.39
Oct 25 2011 11:42am
Ааа, аз ще играя, а утре кой ще става да ходи на работа не знам...Решил съм тази вечер да се разходя до ада :)
Member
Posts: 3,858
Joined: May 6 2011
Gold: 13,261.47
Oct 25 2011 11:47am
официално пише 6 часа, но другите казват че по принцип отнема около 2 часа резета.
Go Back To Български Topic List
Prev1979899100101178Next
Add Reply New Topic New Poll