Quote (dreddster @ 24 Oct 2011 22:34)
между другото гледам доста бг-та има във форума. Понеже съм отскоро се чудя, как стои въпроса с бг гилдии в JSP-то?
Ами до колкото знам има две български гилдии в D2Jsp, едната е Bulgaria другата е Bulgarian Community.
Драсни на лидерите на тези гилдии ако имаш интерес да се присъединиш, вярвам, че няма да те върнат.
Quote (Barathrum @ 24 Oct 2011 23:25)
az imam vapros nqkoi ako moje da mi pomogne taka ---- zna4i zabravix si password na jsp smenix go no ne znam emaila ot koito e regnat tozi account i sq ne si znam pwto i email prosto e avtomati4no lognato ... nqkoi moje li da mi pomogne s neshto ?
Батка единствения ти вариант, който имаш е следния.
Отиваш на Settings > Change Email > Start Email Recovery.
Съвета, който ще ти дам е да впишеш колкото се може повече информация за да може искането за възстановяване на парола / е-майл да бъде одобрено.