d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Говорилня > Заместител на Official Chat Topic
Prev196979899100178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 826
Joined: Sep 5 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 18 2011 07:47am
tam sme ;D
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Oct 22 2011 03:45am
Как сте всички? Гледам вече имаме и българин медиатор :)

П.С. Не съм влизал отдавна :D
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 24 2011 07:24am
две седмици отпуска.. с такова нетърпение ги чаках..
още първия ден умрях от скука...
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Oct 24 2011 01:20pm
Quote (anarchyi @ 24 Oct 2011 15:24)
две седмици отпуска.. с такова нетърпение ги чаках..
още първия ден умрях от скука...


Съвсем нормално, аз бачкам като луд, моля се да дойде почивен ден и като дойде умирам от простотия... :D
Member
Posts: 826
Joined: Sep 5 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 24 2011 01:39pm
Айде стягайте се .. че утре почваме :D
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Oct 24 2011 02:03pm
Quote (BookMaker @ 24 Oct 2011 21:39)
Айде стягайте се .. че утре почваме :D


Утре в 21:00 или в 9:00 е реса? :unsure:
Member
Posts: 2,411
Joined: Feb 9 2011
Gold: 30.00
Oct 24 2011 02:18pm
Quote (Ramirezz @ Oct 24 2011 10:03pm)
Утре в 21:00 или в 9:00 е реса?  :unsure:


21:00
Member
Posts: 3,858
Joined: May 6 2011
Gold: 13,261.47
Oct 24 2011 02:34pm
между другото гледам доста бг-та има във форума. Понеже съм отскоро се чудя, как стои въпроса с бг гилдии в JSP-то?
Member
Posts: 2,197
Joined: Mar 30 2011
Gold: 4.49
Oct 24 2011 03:25pm
az imam vapros nqkoi ako moje da mi pomogne taka ---- zna4i zabravix si password na jsp smenix go no ne znam emaila ot koito e regnat tozi account i sq ne si znam pwto i email prosto e avtomati4no lognato ... nqkoi moje li da mi pomogne s neshto ?
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Oct 24 2011 10:38pm
Quote (dreddster @ 24 Oct 2011 22:34)
между другото гледам доста бг-та има във форума. Понеже съм отскоро се чудя, как стои въпроса с бг гилдии в JSP-то?


Ами до колкото знам има две български гилдии в D2Jsp, едната е Bulgaria другата е Bulgarian Community.
Драсни на лидерите на тези гилдии ако имаш интерес да се присъединиш, вярвам, че няма да те върнат.


Quote (Barathrum @ 24 Oct 2011 23:25)
az imam vapros nqkoi ako moje da mi pomogne taka ---- zna4i zabravix si password na jsp smenix go no ne znam emaila ot koito e regnat tozi account i sq ne si znam pwto i email prosto e avtomati4no lognato ... nqkoi moje li da mi pomogne s neshto ?


Батка единствения ти вариант, който имаш е следния.

Отиваш на Settings > Change Email > Start Email Recovery.

Съвета, който ще ти дам е да впишеш колкото се може повече информация за да може искането за възстановяване на парола / е-майл да бъде одобрено.
Go Back To Български Topic List
Prev196979899100178Next
Add Reply New Topic New Poll