Quote (VgZ @ 18 Oct 2011 00:17)
mnogo qsno az 4akam ve4e sig 2-3 godini a toq za nqkolko meseca go otklu4ixa... golqma politika ima tyka
теб вече те отключиха един път. това ти е втори лок, мисля че ще си го държиш още доста дълго време
беше ти даден шанс след като те те отключиха вече веднъж
съвет: отвори си тема v Why i Am Locked форума и си е бъмпваи на всеки 24 часа пищи ми като ти отговори някой от модераторите да видим какво ще стане:)