Quote (Tosho @ 12 Oct 2011 20:31)
бъркаш
те как ще си вземат 15% след като не знаят колко да си дръпнат ако няма продажба??
взимат си 15% процента само при завършена сделка
nishto ne burkam, te biaha pisali che shte iskat taksa za puskane, a ne za prodazba.
Osven tova shte imash i checkout fee, koito shte e pone 2-5% ot strana na paypal.
Tuka puk v niakakuv random site, drugi neshta pishe:
It will cost a small flat rate to list an item on the auction house, and Blizzard will take another flat rate fee when the sale is completed. Both figures will be in real money, but they’re not proportional to the value of the item. Blizzard say they wanted to stay away from taking a percentage cut.
Predpolagam che na blizzcon-a shte raziasniat tochno kak sa go reshili.